wtorek, 6 maja 2014

Pojedźcie ze mną do Indii


Jest już maj, pachnie bzem, a wakacje zbliżają się wielkimi krokami. To chyba dobry czas, żeby zacząć planować wyjazd. A może uda mi się namówić Was na przełożenie tegorocznego urlopu? Ciepły słoneczny lipiec czy sierpień można przecież z przyjemnością spędzić w Polsce, a potem, kiedy już nadejdzie listopadowa bura szaruga…. pojechać do mieniących się wszystkimi kolorami Indii.Dobry pomysł? Myślę, że tak! Ja zamierzam tak właśnie zrobić i zachęcam Was do przyłączenia się do mojej jesiennej wyprawy.


Co będzie mogli podczas niej zobaczyć? Między innymi: Czerwony Fort w Delhi,


Złotą Światynię w Amritsarze,


Tadź Mahal w Agrze,


 ghaty nad Gangesem w Waranasi.


A co poczujecie wszystkimi zmysłami? Oślepiające kolory, oszałamiające zapachy, bollywoodzką muzykę wymieszaną z dźwiękiem klaksonów, śpiewem świątynnym i pokrzykiwaniem przekupniów.

 
 Od intensywności wrażeń zakręci Wam się w głowach i długo nie będziecie mogli wyjść ze zdumienia. A kiedy już otrząśniecie się ze wstrząsu to jedną z pierwszych Waszych myśli będzie ta, żeby koniecznie wrócić do tego kraju, którego absolutnie nie da się porównać z żadnym innym na całym świecie.
 
A jeśli wciąż Wam mało, to do wszystkich zwyczajowych indyjskich atrakcji dołożę jeszcze święto świateł, Diwali, które w tym roku obchodzone będzie od 23 do 27 października. Zobaczyć je na własne oczy to naprawdę niezapomniane przeżycie.

To co, jedziemy? JChętnych proszę o kontakt ze mną na wyprawyzagawy@gmail.com. Zainteresowanym podam wszelkie szczegóły.

PS a jeśli ktoś ma jakieś wymarzone indyjskie miejsce, które bardzo chciałby zobaczyć, to dajcie znać, tak ułożymy marszrutę, żeby tam pojechać.

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza